www.mtp.pl

Energetyczny wtorek

26.05.2015

Kongres Energetyczny Energi@21, forum InnoPower, początek targów Expopower i greenPower oraz Poligrafia – bardzo dużo się dzieje się dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Dziś rozpoczyna się długo oczekiwany Kongresu Energi@21 poświęcony światowym trendom w energetyce, innowacjom, wyzwaniom i bezpieczeństwu energetycznemu. Organizatorom udało się ściągnąć na to dwudniowe wydarzenie ekspertów o międzynarodowej renomie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 w Sali Ziemi. Konferencję otworzy Marek Woszczyk (Polski Komitet Energii Elektrycznej), Włodzimierz Karpiński (Sekretarz skarbu państwa) oraz Dr Krzysztof Zamasz (Enea). Na dziś przewidziano trzy panele: „Społeczno – gospodarcze wymiary funkcjonowania przedsiębiorstwa energetycznego XXI wieku”, „Innowacyjne przedsiębiorstwo energetyczne” oraz „Przedsiębiorstwa energetyczne, bezpieczeństwo energetyczne i transformacje na rynku europejskim”. Więcej informacji na stronie www.energy21.pl.

W „czteropaku” startują targi Międzynarodowe Targi Energetyczne Exppower oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower. Ekspozycje można zwiedzać od godz. 9.00 do 17.00, wstęp na targi dla specjalistów związanych z branżą (po uprzedniej rejestracji) jest bezpłatny. Zapraszamy na oficjalne otwarcie targów o godz. 11.00 w al. Lipowej, podczas którego wręczymy m.in. Złote Medale MTP najbardziej innowacyjnym produktom oraz nagrody Acanthus Aureus dla najlepszych stoisk.

W pawilonie 6a odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn , Materiałów i Usług Poligraficznych Poligrafia. Targi w nowej formule, z nowymi pomysłami – dziś będzie można zapoznać się m.in. z raportem „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”. Początek konferencji, która odbywa się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, o godz. 11.15 w Poligraficznej Arenie. Ekspozycje targowe można zwiedzać do godz. 17.00, wstęp dla specjalistów (po wcześniejszej rejestracji) jest wolny. Więcej informacji – www.poligrafia.mtp.pl.

Wtorek na Forum InnoPower to warsztaty „Pomysł – pieniądz – rynek”, które zostaną zainaugurowane wykładem prof. Bronisława Misztala, Ambasadora Nadzwyczajnego Pełnomocnego RP w Republice Portugalskiej, pt. „Opłaca się być innowacyjnym”. Forum odbędzie się w paw. 7a w przestrzeni konferencyjnej i potrwa do godz. 14. 35. Więcej – >>>KLIKNIJ<<<

Na wszystkie rozpoczynające się dziś wydarzenia wchodzimy wejściem Wschodnim oraz Zachodnim.

Galeria

facebook