www.mtp.pl

O nas

PCC to wyspecjalizowana w organizacji kongresów i eventów komórka Międzynarodowych Targów Poznańskich, która jest aktywnym i rozpoznawalnym członkiem branży MICE, znanym uczestnikom i prelegentom od lat. Dzięki dużemu doświadczeniu, referencjom oraz inwestycjom w infrastrukturę, na współpracę z nami decydują się coraz częściej międzynarodowe stowarzyszenia i organizacje medyczne organizujące kongresy dla kilku tysięcy osób. Liczną grupę naszych klientów stanowią także globalne korporacje, które lokalizują u nas eventy typu kick-off,  oficjalne gale oraz szkolenia.

W naszym portfolio znajduje się duża liczba prestiżowych wydarzeń o charakterze międzynarodowym, do grona których można zaliczyć tegoroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI, w którym wzięło udział 16 000 osób ze 152 państw. Organizowaliśmy również Światowy Kongres Politologów IPSA – AISP dla blisko 3 000 uczestników z 99 krajów oraz 28th European Conference on Operational Research EURO 2016, największą europejską konferencję z dziedziny badań operacyjnych, która zgromadziła ponad 2 000 naukowców z całego świata.

Mieliśmy także przyjemność organizować w 2008 roku Konferencję Klimatyczną Narodów Zjednoczonych, w której uczestniczyło ponad 12000 gości oraz Konferencję Klimatyczną z 2013 roku, podczas której odpowiadaliśmy za organizację wydarzenia w Warszawie. MTP było również gospodarzem pierwszej polskiej premiery nowego modelu Volkswagena Caddy, mistrzostw świata STIHL TIMBERSPORTS® oraz szeregu eventów korporacyjnych, bankietów i oficjalnych gal.

 Międzynarodowe Targi Poznańskie posiadają rekomendację Profesjonalnego Organizatora Kongresów Poland Convention Bureau.

Pobierz folderPoznań Congress Center

Galeria

facebook